ТЕМАТИЧНИЙ ЗАХІД ДО ДНЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ - УКРАЇНИ

Дата: 27.07.2018 09:41

Фото без опису26 липня у Зноб-Новгородському СБК пройшов тематичний захід, присвячений 1030 – річчю Хрещення Київської  Русі – України.

Зі сцени прозвучали привітання від селищного голови Петра ГОНЧАРОВА та отця Миколая Зноб-Новгородської церкви ікони Божої Матері  «Всіх скорботних Радість».

Виступали вихованці недільної школи, народний аматорський ансамбль «Вербиченька», солістка – вокалістка  селищного будинку культури Дарина Зябко та Оксана Старікова.

Захід пройшов у затишній атмосфері, були присутні жителі села, вихованці Зноб-Новгородської школи та ДНЗ «Казка».

В холі будинку культури була зроблена тематична виставка «Молитва за Україну» любительського об’єднання майстринь вишивки хрестиком та бісером «Зробимо вміючи».

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)