БЕЗОПЛАТНУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ НАДАВАЛИ В СЕЛАХ ГЛУХІВЩИНИ

Дата: 30.07.2018 13:34

Фото без описуНабрана динаміка надання правової допомоги, інформування про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!»  мешканцям Сумщини не зменшується. Вагому частку цієї роботи здійснюють мобільні групи у складі фахівців обласної юстиції та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Сьогодні така група побувала на Глухівщині – в унікальних  селах, що мають древні історичні корені, Пустогород та Уланове, спеціалісти-правники консультували сільських жителів, відповідаючи на найбільш актуальні питання.

Мобільні точки доступу до безоплатної правової допомоги – реальна можливість отримати фахову відповідь на болюче питання. Громадян цікавили питання орендних відносин щодо паїв, спадкування, оформлення субсидій та новації по аліментах.

Юстиція – відкрита для людей!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)