ЗАМОЖНИЙ БАТЬКО СПЛАТИВ АЛІМЕНТИ ТІЛЬКИ ПІД ПРИМУСОМ

Дата: 02.08.2018 10:16

Фото без описуМаючи більше 100 тисяч гривень аліментного боргу, батько у Тростянецькому районі не поспішав платити належне дитині. А сам дозволив собі навіть купити у місті нерухомість.

Одразу після придбання боржником майна, державні виконавці наклали на нього арешт, винесли постанови про тимчасове обмеження чоловіка у праві керування транспортними засобами, виїзду за межі України, полювання та користування зброєю. Переймаючись за своє майно, а не за долю власної дитини, батько погасив заборгованість у повному обсязі.

Посилення впливу на неплатників аліментів дає позитивні результати заради дітей, відновлює їхнє право на вчасне отримання аліментів.

Нагадаємо, Президент України підписав другий пакет Законів #ЧужихДітейНеБуває, що посилюють відповідальність злісних неплатників аліментів.

Одна з важливих новацій - зміни правил виїзду дитини за кордон. Відтепер, той з батьків, з ким проживає дитина, самостійно буде вирішувати питання виїзду дитини за кордон до 1 місяця з метою лікування, навчання чи участі дитини в різних змаганнях.

#ЧужихДітейНеБуває #MinJust4U #ЯМП! #ЯМАЮПРАВО!#СКАЗАНО_ЗРОБЛЕНО

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)