ПРАВОВА ДОПОМОГА ДЛЯ ЖИТЕЛІВ СІЛ ОХТИРСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 06.09.2018 16:56

Юстиція Сумщини продовжує працювати, охоплюючи правовою допомогою усю область. Сьогодні робоча мобільна група у складі фахівців юстиції Сумщини та центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснила виїзд до сіл Олешня та Стара Іванівка Охтирського району.

Можливість отримати кваліфіковану безоплатну правову допомогу зацікавлює жителів, отож вони, залишивши свої селянські клопоти, йдуть туди, де розміщаються яскраві палатки юристів. Десятки запитань, що стосуються орендних відносин, сплати аліментів, особливостей складення заповіту, та багато інших – люди дякували юристам за спілкування.

Окрім того, громадянам нагадали про можливість отримання консультацій у телефонному режимі за номером 0 800 213 103.

Юстиція Сумщини піклується про всіх жителів своєї області, не оминаючи найвіддаленіші її куточки, для того, щоб кожен отримав кваліфіковану правову допомогу – це ознака сьогоднішнього дня і дієвий внесок юстиції у розбудову правової держави.

Юстиція – відкрита для людей!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)