ПЕРШЕ ВІДКРИТЕ ЗАСІДАННЯ ПІД НАЗВОЮ «ПОСИДЕЛКИ У ИВАНОВНЫ»

Дата: 12.09.2018 11:33

Не секрет, що старші люди фактично покинуті напризволяще.  Звичайно, дехто заперечить. І в церкву ходять,  і концерти відвідують. Але хотілося б, щоб вони брали активну участь у культурному та громадському житті, проводили спільно дозвілля. Тому 11 вересня у Зноб-Новгородському центрі культури і дозвілля перші кроки в широке життя зробив жіночий клуб за інтересами для тих, кому за 50. Назву клубу, головуючого і помічника жіночки ще обговорюють, але це не головне. Важливо те, що поважні жінки готові стати однією з важливих складових громадського життя селища.

На перше відкрите засідання під назвою «Посиделки у Ивановны» зібралося 18 активних панянок. Жінкам було організовано перегляд кінофільму «Русское поле», а чашечку кави вони організували самі і отримали неабияке задоволення від такого живого спілкування.

Дами домовилися, що дружньою кампанією  відвідають творчий вечір Надії Фурзенко, який відбудеться 28 вересня, а свою наступну зустріч призначили напередодні Дня вчителя 6 жовтня. Тому хочеться побажати нашому  жіночому клубу творчих успіхів, оптимізму, наснаги, зарядженості на добре, вічне, здорове  і  шукати нові форми залучення старших людей до активного життя.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)