КОСМЕТИЧНИЙ РЕМОНТ НОВОВАСИЛІВСЬКОГО КЛУБУ-ФІЛІЇ

Дата: 13.09.2018 10:51

Сільські заклади культури – це той осередок, де людина повинна раціонально проводити свій вільний час, розвивати свої таланти, культурно відпочивати, отримувати естетичну насолоду. Тож, напевне, кожному приємно завітати до впорядкованого закладу культури, задовольнивши свої культурно-духовні інтереси та вподобання.

Нині культура в наших селах, попри вклади з бюджету громади на покращення матеріальної бази, багато в чому, тримається на ентузіазмі працівників та любові до мистецтва.

Так силами завідувача Нововасилівського клубу-філії та небайдужих людей села в приміщенні сільського клубу було зроблено косметичний ремонт, в який входили обклеювання стін шпалерами та фарбування дверей, а також благоустрій території біля сільського клубу.

На сьогодні сфера культури, як ніколи, потребує підтримки, адже не вистачає коштів на першочергове, не кажучи вже про апаратуру чи костюми. Хотілося б вірити, що культура на шляху до відродження.