2.1. Природно-ресурсний потенціал 2.1.1. Географічне розташування

Дата: 20.09.2018 16:12

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису
Територія Зноб-Новгородської ОТГ входить до складу Середино-Будського району Сумської області. Зноб-Новгородська ОТГ - перша об’єднана громада в Середино-Будському районі Сумської області, утворена у 2016 році.Середино-Будський район розташований у північній частині Сумської області, з півночі і сходу він межує з Брянською областю (Росія), на заході – Чернігівською областю, на півдні – Ямпільським і Шосткинським районами Сумської області. Його площа 1123 км2.

До складу Зноб-Новгородської ОТГ входить 27 населених пунктів, зокрема села: Кривоносівка, Боровичі, Таборище, Хильчичі, Кренидівка, Василівське, Кім, Мефедівка, Українське, Червоне, Голубівка, Лісне, Заріччя, Поліське, Зноб-Трубчевська, Карпеченкове, Кудоярове, Любахове, Улиця, Стягайлівка, Люте, Кустине, Нововасилівка, Очкине, Журавка, Красноярське, смт.Зноб-Новгородське з адміністративним центром в селищі Зноб-Новгородське.

Сільські ради, на базі яких створена Зноб-Новгородська ОТГ: Голубівська, Зноб-Трубчевська, Стягайлівська, Очкинська, Кривоносівська, Нововасилівська, Кренидівська, Зноб-Новгородска, з центром в смт. Зноб-Новгородське.

Рис. 2.1. Картографічне зображення Зноб-Новгоросдької ОТГ

Найдалі від центру селищної ради знаходиться с. Кривоносівка – 19 км. Найближче розташоване с. Зноб-Трубчевська – 4 км (табл. 2.1.).

Таблиця 2.1. Відстань від сільських населених пунктів до адміністративного центру Зноб-Новгородської ОТГ

Назва населеного пункту

Відстань, км

Кількість рейсів громадського транспорту, що мають зупинку в межах населеного пункту

До селищної ради

46 км

243 км

2 (щоденно)

Зноб-Новгородська ОТГ є найбільш віддаленою громадою від обласного центру Сумської області. Адміністративний центр селищної ради – Зноб-Новгородське – знаходиться на відстані 36 км від районного центру м. Середина-Буда та 233 км від обласного центру м. Суми. Транспортний зв'язок з районним центром проходить автошляхом районного значення.

Загальна протяжність вулично-дорожньої мережі 72,75 км (площа 377 тис. м2), з неї з твердим покриттям 23,45 км (площа 121,75 тис. м2). Дороги на території громади мають тверду, гравійну і ґрунтову поверхні. Стан доріг, особливо з твердим покриттям, незадовільний і тому вони потребують капітального ремонту. Гравійні та ґрунтові дороги в задовільному стані, але потребують поточного ремонту. Також необхідно зазначити що тільки 32,2 % мають тверду основу. При опитуванні мешканців незадовільний стан доріг визначило майже 90% респондентів.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)