2.1.2. Клімат

Дата: 20.09.2018 16:18

Зноб-Новгородська ОТГ громада розташована у північній частині Сумської області на кордоні з Росією на південно-західному схилі Воронезького кристалічного масиву. Рельєф Громади переважно рівний з незначними перепадами. Зноб-Новгородська ОТГ – це переважно сільськогосподарська територія з теплим вологим континентальним кліматом. Дерново-слабопідзолисті піщані і глинисто-піщані ґрунти відносяться до малородючих (24-31 бал).

За природно-кліматичними умовами територія району належить до Поліської зони. Природний скарб Середино-Будського району – ліси, загальна площа яких складає 35,9 тис. га. Загальна площа озер – 299,2 га, ставків – 449,2 га.

Рослинність в основному представлена сосновими лісами із сосни звичайної, місцями в поєднанні з дубово-сосновими лісами, болотами і луками. Ліса та інші лісовкриті площі Громади – 15168 га.

Гідрографічна сітка громади представлена річками Знобовка, Свіга, Уличка, озерами та ставками.

Територія громади в достатній мірі забезпечена підземними водними ресурсами.

За результатами опитування мешканців громади майже чверть населення вважає наявний природний потенціал (23,23%) основним ресурсом розвитку громади.

Середино-Будський район порівняно небагатий на корисні копалини. В основному це: крейда, глина, торф, які використовуються для місцевих потреб і в дуже малих обсягах.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)