БУТИ ВІДПОВІДАЛЬНИМ ТА ПЛАТИТИ ПОДАТКИ ЗАКЛИКАЄ ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

Дата: 26.09.2018 17:05

Фото без описуСтабільність бюджетної системи нашої держави забезпечують саме платники податків, і більшість з них усвідомлює важливість виконання свого обов’язку щодо сплати податків перед державою та суспільством. Але є й такі, хто нехтує своїм обов’язком зі сплати податків та «чекає» втручання спеціалістів юстиції.

На Ямпільщині державним виконавцям довелося реалізувати автомобіль боржника, щоб погасити заборгованість зі сплати штрафів та податків на користь держави у розмірі понад 18 тисяч гривень.

Таким чином, юстиція Сумщини доводить, що відповідальності за порушення закону уникнути не вдасться і нехтування своїми обов’язками щодо сплати податків лише призведе до накопичення боргу, який все одно доведеться віддавати.

Закон - один для всіх!