#МінЮстДляСела: ЧОГО ЧЕКАТИ ВІД ЗАКОНОПРОЕКТУ 9140

Дата: 12.10.2018 12:58

Ініціатива Міністерства юстиції України, що сколихнула юридичну спільноту – законопроект № 9140 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення передумов для захисту економічних та спадкових прав громадян в сільській місцевості».

Які переваги для мешканців сільської місцевості від запровадження інституту уповноважених осіб органу юстиції? Відповіді нижче.

• Без виїзду зі свого села, селища жителі зможуть отримати найбільш затребувані послуги: оформлення спадщини, дарування та договорів довічного утримання,  засвідчення вірності копій документів, а також видача свідоцтв про народження і смерть.
  • Цілком реальне наближення нотаріальних послуг до селян територіально, оскільки відсутність державного нотаріуса спонукає жителів сільської місцевості їхати в сусідні райони.
  • Уповноважена особа надаватиме послуги не лише в пунктах прийому громадян, а ще здійснюватиме виїзні консультації.
  • Уповноважена особа буде працювати лише в межах свого району – це гарантує зручність, комфорт, відсутність хаосу і черг.
  • Досвідчені фахівці гарантуватимуть якість надання послуг.