«ЛЮДИ ДОПОМАГАЮТЬ ЛЮДЯМ» – БЛАГОДІЙНА ПЛАТФОРМА ДЛЯ ДОПОМОГИ РОДИНАМ ЗАГИБЛИХ УКРАЇНСЬКИХ ГЕРОЇВ

Дата: 31.10.2018 09:21

Благодійна громадська інтернет-платформа «Люди допомагають людям» – це проект, який виник ще навесні 2015 року. Його мета – надавати адресну допомогу родинам загиблих у період подій Революції Гідності та під час бойових дій на Сході нашої держави.

Особливість платформи «Люди допомагають людям» полягає в тому, що це перший в Україні абсолютно прозорий проект благодійної допомоги. У громадської організації немає ніякого фонду або посередницьких рахунків, гроші перераховуються напряму від людини, яка хоче допомогти, на особистий рахунок родини. На сайті є можливість перерахувати гроші з будь-якої точки земної кулі на користь обраної сім’ї або допомогти усім сім’ям відразу. У цьому випадку програма ділить суму платежу особи на рівні частини між усіма сім’ями.

Окрім того, на порталі розміщені відео-розповіді родин про їхніх найдорожчих людей, котрі трагічно загинули або зникли безвісти. Проект «Люди допомагають людям» реалізується громадською безприбутковою організацією «Громадський інформаційний простір», яка має статус волонтерської.

Відтак, усі, хто мають бажання детальніше ознайомитися з діяльністю благодійної платформи та допомогти родинам наших захисників, можуть перейти за посиланням: https://lpl.com.ua/.