СЕМІНАР-НАВЧАННЯ НА ТЕМУ “ПРОГРАМНО-ЦІЛЬОВИЙ МЕТОД БЮДЖЕТУВАННЯ НА МІСЦЕВОМУ   РІВНІ”

Дата: 01.11.2018 11:38

31 жовтня 2018 року начальник фінансового відділу Зноб-Новгородської селищної ради Леонід Сотніков провів семінар-навчання з питань середньострокового планування та запровадження програмно-цільового методу бюджетування на місцевому рівні для керівників структурних підрозділів, бухгалтерів селищної ради та комунальних закладів.

У ході навчання розглянули питання щодо складання прогнозу місцевого бюджету на наступні за планом бюджетні періоди, правові засади застосування програмно-цільового методу на місцевому рівні, бюджетний запит як основу для складання проекту місцевого бюджету, бюджетну програму як основу програмно-цільового методу.