ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ІНФОРМУЄМО ПЕДАГОГІЧНІ КОЛЕКТИВИ ЯК ПРОТИДІЯТИ БУЛІНГУ

Дата: 05.11.2018 09:51

Фахівці юстиції Сумщини взяли участь у нараді педагогічного колективу Сумської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №7 імені Максима Савченка, де інформували про роботу щодо протидії булінгу.

Вчителям розповіли, які типові риси мають особи, схильні ставати агресорами та жертвами булінгу, як їх виявити, як відслідкувати прояви булінгу та як діяти, щоб його припинити. Проінформували про форми булінгу та правові наслідки, які можуть бути, коли насильство призводить до правопорушення.

Поговорили й про причини того, чому діти стають агресорами. Серед причин може бути бажання звернути на себе увагу, мати авторитет серед однолітків, потерпання від насильства у власній сім’ї, психологічна схильність до агресії, нездатність контролювати свій гнів, в окремих випадках – самозахист, побоювання стати жертвою булінгу з боку інших. Виправити таку поведінку дитини одному вчителю не під силу, це тривала наполеглива спільна робота з батьками, а в деяких випадках із залученням психолога.

Обраний шлях співпраці з педагогічними колективами – це ефективне поширення інформації, додаткові правові знання, що повинно допомогти у боротьбі з негативним явищем булінгу.