НА СУМЩИНІ УРОЖАЙНІ 10 МІСЯЦІВ НА НОВОНАРОДЖЕНИХ МАЛЮКІВ

Дата: 09.11.2018 15:36

Коли в родині з’являється довгоочікувана малеча, на допомогу батькам поспішають дідусі й бабусі. Старше покоління прагне навчити всім премудростям, які роками застосовували до виховання дітей. Разом з тим, Міністерство юстиції України впроваджує сучасні сервіси, які спрямовані на покращення звичних адміністративних процедур для зручності батьків у реєстрації новонародженого.

За 10 місяців поточного року працівниками юстиції Сумщини здійснено майже 5300 актових записів про народження.

Лідерами в реєстрації народжень по області стали: місто Суми, де народилось майже 2640 малюків, Конотопський район, який поповнився на 547 нових жителів, Шосткинський та Роменський райони, що «збагатились» на 368 та 334 маленьких громадян відповідно.

Нехай малеча зростає щасливою в мирній квітучій Україні, а Мін'юст, завдяки своїм сервісам, зробить життя маленьких українців зручним і комфортним.