ВИКОНАВЦІ СТЯГЛИ ОБОВ’ЯЗКОВУ ПЛАТУ ЗА ОРЕНДУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

Дата: 14.11.2018 08:05

Для ведення підприємницької діяльності не обов’язково мати у власності особисте майно чи земельні ділянки, їм можна отримати в оренду.

У разі, якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов’язання протягом визначених строків, такий орендатор притягується до відповідальності у вигляді штрафу.

В Охтирці для ведення підприємницької діяльності товариство з обмеженою відповідальністю отримало в оренду земельну ділянку. Працювали на своє благополуччя, проте про обов’язок сплачувати орендну плату забули.

До такого несумлінного орендаря було винесено рішення про стягнення штрафу у розмірі понад 63 тисячі гривень. І знову самостійно рішення суду не виконувалося.

Враховуючи дану ситуацію, державною виконавчою службою юстиції Сумщини були застосовані заходи примусового стягнення.

Так, боржник мусив сплатити борг значно більший, ніж сума своєчасної орендної плати.

Даний приклад є свідченням того, що жодне порушення закону не залишиться безкарним і всі громадяни повинні це пам’ятати.