РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Дата: 15.11.2018 10:09

Щорічний радіодиктант національної єдності українці писали 9 листопада о 11:00 у День української писемності та мови.  До цієї акції долучилися також вчителі й  учні  всіх  закладів освіти Зноб-Новгородської селищної ради.

Проводиться XVIII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності Українським радіо з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури.

Стати учасником радіодиктанту було  надзвичайно просто – окрім бажання, необхідно було мати аркуш паперу, ручку, радіоприймач, комп‘ютер, планшет або телефон з виходом в Інтернет.

Уперше радіодиктант писали у травні 2000-го року з нагоди Дня перепоховання Тараса Шевченка і Дня рівноапостольних Кирила та Мефодія. Тоді на адресу Українського радіо надійшло близько тисячі робіт. Протягом останніх 17 років ця акція перетворилася із звичайної перевірки знань української мови до масштабного міжнародного флешмобу.

Долучайтесь наступного року і Ви!