МОВА – СЕРЦЕ НАЦІЇ. ШАНУЙМО. ЄДНАЙМОСЯ

Українською мовою.
Зачаруй мене славнозвісною
Українською піснею...

Щороку 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця наша країна відзначає День української писемності та мови.

У закладах освіти Зноб-Новгородської селищної ради в  цей день відбулося урочисте відкриття XIX Міжнародного конкурсу  знавців української мови імені Петра Яцика. Учні підготували стіннівки - колажі, читали поезії про мову, Україну.

Взагалі цей конкурс проходить у три етапи : 1-й -  в межах начального закладу і дозволяє виявити обдарованих учнів, які захищають честь закладу освіти  на 2-му (в громаді) та 3-му (області)  етапах.

Будьмо господарями у своїй державі, на своїй землі і підтримуймо цей унікальний конкурс, який підносить престиж української мови і будить національну свідомість у кожної молодої людини. Бо мова – це наше життєве намисто, наша окраса і порятунок у буремному океані подій!

Шануймося, бо хто, як не ми!