ВЕСІЛЬНІ ЮВІЛЕЇ – ВЕЛИКА РАДІСТЬ

Дата: 21.11.2018 08:01

На Сумщині багато родин святкують річниці весіль не тільки у родинному колі, з рідними і близькими, а й приходять до відділів реєстрації актів цивільного стану, щоб ще раз згадати той хвилюючий момент, коли лунали заповітні «Так!».

Рівно через 11 років подружнього життя, цю дату в народі називають сталевим ювілеєм, адже кохання зміцніло і загартувалося, до Білопільського відділу державної реєстрації актів цивільного стану завітали Віталій та Маргарита. Кажуть, що дуже приємно знову пережити атмосферу весілля, згадати ці незабутні моменти. Працівники відділу щиро зичать парі нев’янучого кохання на десятки років, а подружжя щиро запрошують: приходьте до відділу на ювілейні весілля – це велика радість, адже кохання, перевірене часом – найбільша цінність і найвеличніша мудрість життя.