ПАТРІОТИЧНІ ЗАХОДИ ДО  ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 07.12.2018 14:17

У період із 03 по 06 грудня 2018 року  закладами загальної середньої освіти Зноб-Новгородської селищної ради  були  проведені  патріотичні заходи під гаслом «Дякуємо захисникам» до Дня Збройних сил України.

До цих заходів були залучені учні 1-11 класів. Діти брали участь у конкурсах на  теми «Малюнок на фронт», «Вірш захиснику», «Лист герою». Малюнки, вірші, листи від учнів передали до  Середино-Будського районного військового комісаріату Сумської області, які в подальшому будуть надіслані  у військові частини  Збройних Сил України, що знаходяться в зоні відповідальності груп МІПП.

Також були проведені тематичні  лінійки та виховні заходи: «Козацькому роду нема переводу», «Батьківщину-мати умій захищати», веселі старти для 1-7 та 8-9 класів;  класні години «Дякуємо захисникам!», «Повертайтесь живими!», «Ви бережете мир в Україні».

Хочеться вірити, що наші діти зростають справжніми патріотами, яких перехоплює гордість за те, що вони є українцями, що є такі захисники Батьківщини, які своїм прикладом утверджують бажання підростаючих поколінь проходити службу в Збройних Силах України не тільки за контрактом, а й за покликом серця.