ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗАЯВИ ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Дата: 12.12.2018 14:58

Повідомлення про  оприлюднення заяви  про  визначення обсягу  стратегічної екологічної оцінки  та  звіту про стратегічну екологічну оцінку  проекту «Внесення  змін до Генерального плану смт. Зноб-Новгородське та розробки Генерального плану с. Кустине і с. Люте Середино-Будського району Сумської області».

З метою громадського обговорення на  офіційному  сайті Зноб-Новгородської селищної ради   за  адресою  https://zn-otg.gov.ua/ оприлюднені  заява про  визначення обсягу  стратегічної екологічної оцінки  та  звіт про стратегічну екологічну оцінку  проекту «Внесення  змін до Генерального плану смт. Зноб-Новгородське та розробки Генерального плану с. Кустине і с. Люте Середино-Будського району Сумської області».

Строк  громадського  обговорення заяви – 15 днів з дати даної публікації.

Відповідальний за організацію розгляду – заступник голови Несмашний Олег Вікторович

Пропозиції  до проекту  містобудівної документації приймаються   в  адмінбудівлі  селищної ради за  адресою смт Зноб-Новгородське,  вул.Шкільна, буд. 3.

Адміністрація  виконкому  селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)