СВЯТО ВІДКРИТТЯ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ

Що летить з усіх країн,

Поспішайте на чудову,

Площу нашу Ялинкову!»...

Такими словами розпочалося свято відкриття  новорічної ялинки 19 грудня у селищі Зноб-Новгородське. Першими зі святковими привітаннями виступили заступник голови Олег НЕСМАШНИЙ і настоятель молитовного дому протоієрей Микола.

Так як відкриття новорічної красуні співпало з днем Святого Миколая,  юні вихованці недільної школи повідали глядачам коротеньку віршовану історію про Святого Миколая.

У рамках оголошеного конкурсу на кращу новорічну вуличну ялинкову прикрасу пройшло нагородження переможців і учасників конкурсу.

Святковий настрій був у всіх присутніх, не зважаючи на морозну погоду, глядачі тепло зустрічали артистів Зноб-Новгородського ЦКіД з імпровізованої сцени звучали вірші і пісні про Святого Миколая і під «занавіс» свята засяяла чарівними вогнями новорічна ялинка!

За лісову красуню хочемо висловити щиру подяку Сергію ШУПИКУ, а за подарунки для учасників і переможців конкурсу підприємцям Євгену БУДНІКУ, Валерію ГРИЦАЮ, Олені та Андрію КОБИЛЯЦЬКИМ, Вадиму УЛЬЇНСЬКОМУ.