РОБИ ДОБРО! НА РАДІСТЬ ДІТЯМ !!!

Дата: 21.12.2018 15:11

Коли рік підходить до свого фінішу, а календар стає тонким, нам всім, і дорослим, і дітям, хочеться дива. Адже новорічні свята - це очікування нового, кращого, чудес, веселощів, подарунків. Особливо чекають і мріють про все це діти. І від нас, дорослих, залежить віра в чудеса. За свій педагогічний і батьківський досвід я це знаю точно.

За традицією з учнями писали лист Святому Миколаю. У попередні роки діти мріяли про щось матеріальне. Але в цьому році мене дітлахи здивували! На питання: «Хлопці, що ви попросите у Святого Миколая?», була відповідь: «Радості !!!» Я була здивована. Ось це бажання !!! Як бути? Як зробити дітям радість? Знаючи величезну любов до дітей директора ГК «Зерно Полісся» Дениса ПТУШКА і його команди, звернулася з проханням: «Денис Юрійович, побудьте в ролі Святого Миколая !? Подаруйте дітям радість! »І відповідь не забарилася. А так, як все в цій фірмі робиться командою, допомагати в організації свята стала Тетяна ТАРАСЕНКО. Її слова завжди звучать так: «Для радості в дитячих очах нам нічого не шкода!»

І ось вранці 19 грудня нашу школу відвідали казкові герої: лялька Лол, Фьoки, Дід Мороз, Снігуронька, свинка Пепа. Вони задавали дітлахам цікаві завдання, проводили веселі ігри, показали шоу мильних бульбашок і чудове паперове шоу. Радості і веселощів в залі було стільки, що дорослі не змогли всидіти і приєдналися до дітвори. Всі веселилися від душі !!! Яке ж свято без подарунків ??? Дідусь Мороз всій дітворі вручив подарунки.

Свято закінчилося, але заряду радості і веселого настрою вистачить усім на цілий рік. Головне, що діти вірять в чудеса, добро, відчувають любов і турботу. Вчаться на прикладі Дениса Юрійовича робити добрі вчинки.

Велике дякую за святкову атмосферу аніматорам.

Шановний Денис Юрійович, співробітники ГК «Зерно Полісся», жителі Зноб-Новгородської селищної ради!

Ще трохи, ще трошки ...

І тихо постукає в віконце

Рік наступаючий. Він новий!

І запах у кімнаті ялинковий,

І вогники гірлянди яскравою,

І передчуття подарунків -

Все це свята риси.

Так нехай збуваються мрії!

Всіх благ, добра, тепла, удачі,

Здоров'я, а до нього на додачу

Заряду бадьорості і сил.

Щоб рік лише щастя приносив !!!

ЗІ СВЯТОМ ВСІХ!!!

Вчитель початкових класів Кренидівського НВК