В НОВУ ЧВЕРТЬ БЕЗ АГРЕСІЇ ТА НАСИЛЬСТВА

Дата: 14.01.2019 11:07

Сідаючи за парти після шкільних канікул, кожен школяр повинен пам’ятати про основні правила поведінки, які відтепер передбачені не тільки моральними нормами, а ще й прописані в законі.

Тож, щоб школярі не починали нову чверть зі цькування, фахівці юстиції, продовжуючи реалізовувати у 2019 році загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!», по всій Сумській області провели бесіди зі школярами на тему булінгу. Проінформували учнів, що Верховною Радою України прийнятий Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу», який передбачає накладення штрафу за булінг. Роз’яснили дітям, які саме дії вважаються булінгом та яку шкоду вони несуть для психіки особи, що піддається жорстокому славленню.

Також нагадали школярам, що саме вони створюють атмосферу в своєму колективі і для того, щоб кожен відчував себе комфортно і всім хотілося повертатися до класу, треба поважати права іншого і не підпорядковувати його своїм інтересам.

Окрім того, фахівці юстиції проінформували і вчителів, повідомивши їх, що новоприйнятим законом передбачена відповідальність і за приховування випадків булінгу педагогами.