ПЛАТИТИ АЛІМЕНТИ ДІТЯМ ЗМУШУЮТЬ НОРМИ ЗАКОНУ #ЧУЖИХДІТЕЙНЕБУВАЄ

Дата: 31.01.2019 08:14

Відмовляючись платити аліменти доньці Карині, батько з міста Шостка не врахував того, що згідно закону #ЧужихДітейНеБуває на нього чекає ряд обмежень та негативних наслідків.

Примусові заходи від державних виконавців, зокрема, обмеження у праві виїзду за межі України, керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю, арешт майна і коштів змусили чоловіка сплатити заборговане доньці. 16 тисяч гривень основного боргу, понад 3 тисячі гривень штрафу та ще й виконавчий збір стали підставою для відповідних висновків.

Сумчанин Михайло, який ухилявся від сплати аліментів на утримання неповнолітніх дітей, на яких за останні півроку він не сплатив ні копійки, накопичив борг у розмірі 24 тисячі гривень. Однак страх застосування до нього заходів примусового характеру та стягнень, передбачених законом #ЧужихДітейНеБуває, переміг і батько сплатив заборгованість у повному обсязі.

Донька Софія з Білопільського району, теж отримала від батька свої кошти у розмірі майже 30 тисяч гривень завдяки обмеженню його у правах, що стало можливим завдяки ініційованим Мін’юстом законодавчим змінам.

Батьки провинні усвідомлювати, що несплата аліментів є злочином не тільки перед своїми дітьми, а й перед законом.