ДОПОМОГА У ПОШУКАХ РОБОТИ НЕПРАЦЮЮЧИМ НЕПЛАТНИКАМ АЛІМЕНТІВ

Дата: 31.01.2019 11:34

До надання допомоги у пошуках роботи непрацюючим громадянам долучилася і юстиція Сумщини. Фахівцями, в рамках загальнонаціонального право?просвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО?!», було поведено інформаційний семінар для осіб, які перебувають на обліку в Сумському міському центрі зайнятості.

Присутнім надали інформацію про те, як виконується рішення про стягнення аліментів, які санкції можуть бути застосовані до боржника.

Повідомили, що відповідно до закону, особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби категорії "А" або "Б", також подає до конкурсної комісії заяву про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за 6 місяців.

Якщо особа не працює і є боржником зі сплати аліментів, вона може отримати інформацію про вакансії та допомогу у працевлаштуванні на офіційному інтернет-ресурсі державної служби зайнятості за посиланням – www.dcz.gov.ua, у центрі зайнятості та у державного виконавця.