-

КОМАНДА ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКОГО ОТГ - ДРУГІ В ПІВНІЧНОМУ РЕГІОНІ З ФУТЗАЛУ!

Дата: 04.02.2019 13:23
Кількість переглядів: 603

Команда Зноб-Новгородського ОТГ брала участь у відкритій першості Північного регіону з футзалу.

До змагань долучилися одинадцять команд із північних районів Сумської та Чернігівської областей. Ігри проходили на базі спортивного комплексу Шосткинського казенного заводу «Імпульс».

Команда Зноб-Новгородського ОТГ у складі Богдана Сергієнка (капітана команди), Петра Синельника (кращого гравця турніру), Петра Марунича, Максима Жорова, Сергія Кириєнка, Антона Анікушина, Максима Гарбуза, Андрія Овчаренка, Андрія Митрофанова, Володимира Реді, Віталія Мороза, Дмитра Гніденка, Віктора Козила, Олександра Козила гідно пройшла весь турнір, посівши 1 місце у своїй підгрупі та вийшла до фінальної стадії змагань. У напруженій та безкомпромісній боротьбі команда перемогла в 1/4 Кролевецький ФК «Діброва-Шанхай» (6-3), у півфіналі - Шостинський ФК «Імпульс» (1-1) в серії післяматчевих пенальті (2-0). На жаль, півфінал та фінал змагань проводилися в один ігровий день, а тому команді не вистачило сил, і вона в фіналі поступилися команді Глухівському ФК «Велетень».

До речі 02.02.2019, коли проходили півфінальні та фінальні ігри , у Перта Синельника (кращого гравця турніру) народився син, тож команда вітає його з первістком, бажає сину міцного здоров’я і щоб у майбутньому він теж став кращим у спорті.

Команда висловлює подяку генеральному спонсору МФК «Агро», Барканову Сергію Івановичу, Кобилянському Андрію Леонідовичу та Барбашу Олександру Єгоровичу у фінансовій допомозі в участі команди в турнірі.