ТОРГІВЛЯ ЛЮДЬМИ – АПЕНДИКС СУЧАСНОГО СУСПІЛЬСТВА

Дата: 04.02.2019 13:58

Фахівці юстиції Сумщини, активно реалізуючи загальнонаціональний правопросвітницький проект Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», продовжують навчати молодь протидіяти ганебному явищу сучасності - торгівлі людьми.

Цього разу працівники установи завітали з інформаційною годиною до учнів Сумського вищого професійного училища будівництва і автотранспорту.

З метою привернення уваги молоді до проблеми торгівлі людьми, яка, до речі, має свій прояв не тільки у вигляді проституції та торгівлі органами, а й у вигляді трудової експлуатації та жебрацтва, фахівці юстиції провели зі студентами інформаційний диспут на тему протидії цьому явищу, після чого учні дивилися документальний фільм «Життя на продаж».

Переглянувши кінострічку, яка завдяки відтворенню реальних подій та справжнім свідченням жертв показує страшні подробиці торгівлі людьми, спеціалісти з учнями обговорили сюжет картини та зробили висновки по переглянутому. Крім того, під час заходу фахівці юстиції пояснили молоді куди можна звернутися у разі виникнення подібної ганебної ситуації.

Юстиція – відкрита для людей!