ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКОГО КДНЗ ЯСЕЛ-САДКА "КАЗКА"

Дата: 06.02.2019 09:13

Цього тижня відбулося довгоочікуване відкриття Зноб-Новгородського комунального дошкільного навчального закладу ясел-садка "КАЗКА" (батьки діток, вибачте за тимчасові незручності, ми знаємо, що багато з вас не мали на кого залишати свою малечу в період ремонту).

04.02.19 відбулося відкриття старшої групи та  06.02.19 ясельної групи, для дітей, які відвідували дитячий садок до ремонту, 07.02.19 – планується відкриття  середньої групи, 11.02. 19 – ясельної групи, для новоприбулих дітей, 15.02.19 – відкриття ІІ молодшої групи.

На протязі ремонтних робіт в садку  була замінена система опалення та поставлена нова модульна котельня, водопровід та каналізація. Прошпакльовані та пофарбовані  стіни, поклеєні шпалери, зроблені стелі, замінений лінолеум, капітально відремонтовані туалетні кімнати. Окрім ремонту в групах, був проведений капітальний ремонт приміщення кухні, пральні, спортивної зали.

Ми вітаємо з відкриттям садочку та бажаємо незгасимого вогника творчості у серцях працівників закладу, щоб подальша доля дитячого садка була щасливою, увінчаною новими досягненнями та здобутками, вихованці були здорові, батьки пишалися своїми дітками.