СВЯТО ДО МІЖНАРОДНОГО ЖІНОЧОГО ДНЯ

Дата: 12.03.2019 10:27

Вже багато століть наймудріші голови людства намагаються розгадати і пояснити велике загадкове почуття – любов до жінки. Поетами всіх часів і народів написано десятки тисяч ліричних рядків, присвячених жінці.

Найчарівніших, наймиліших, найзагадковіших, найпрекрасніших, добрих, ніжних, турботливих, одним словом –  дорогих жінок, 7 і 8 березня вшановували і заклади культури КЗК «Зноб-Новгородський ЦКіД».

У всіх будинках культури і сільських клубах відбулися святкові концерти. Любих матусь, бабусь, сестричок вітали самодіяльні артисти. Дякуючи за їх доброту, за щирість, ласку і любов - зі сцен лунали привітання малечі, пісні, вірші, запальні танці, гумористичні постанови. Зі сцени центру культури прозвучали вітання для всіх жінок громади від голови Зноб-Новгородської селищної ради Петра Гончарова.

У КЗК «»Зноб-Новгородський ЦКіД», окрім святкового концерту, відбулася творча виставка майстринь  під назвою «Зірки домашнього всесвіту». На виставці були представлені різноманітні роботи, виконані невтомними руками жінок. Хочемо висловити щиру подяку за надані роботи Світлані Гасич, Людмилі Михайленко, Світлані П’ятниці, Олені Гарматюк, Ларисі Глушко, Анастасії Шаповаловій, Анні Сохач, Людмилі Несмашній і побажати всім жінкам :

Нехай волошки цвітуть в яскраві ранки,
Здійсняться тисячі ваших бажань,
Щоб доля дарувала тільки щастя,
Ні грама бід, ні крапельки страждань.

Хай завжди Господь Бог допомагає
І Матір Божа вас охороняє,
На многії і благії літа —
Здоров’я і щасливого життя!