ЗУСТРІЧ ЗІ СПЕЦІАЛІСТАМИ ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ

Дата: 19.03.2019 13:08

16 березня до селищної ради завітали дорадник з надання соціально-спрямованих дорадчих послуг з питань маркетингу органічного землеробства та економіки і голова громадської спілки «Органічна Україна. Північ» Андрій Мараховський та його колега Олег Лата.

Обговорювали питання щодо розвитку бізнесу, а саме: мед, рослинництво, екологічно чиста продукція, сушка лікарських рослин, збір дикоросів та ін.

Вирішили, що першочергово треба створити: кооператив або підприємство закупівлі молока у населення; об’єднання пасічників; робота над створенням артілі або комунального підприємства по збору та сушки лікарських рослин; сучасний пошук збуту продукції.

В свою чергу Олег Лата розповів про здоровий образ життя та необхідність слідкувати за власним здоров’ям; про необхідність зберігання сімейних цінностей та про те, що не треба боятися робити перші кроки в бізнесі, а треба пробувати.

Наступна зустріч відбудеться попередньо 6 квітня в приміщенні селищної ради, на яку Андрій пообіцяв привезти спеціалістів, які започаткували свій бізнес на селі, можуть практично розказати як його вести і на чому заробляти.