ТИЖДЕНЬ ВІДПОЧИНКУ «УРА! КАНІКУЛИ!»

Дата: 27.03.2019 14:36

25 березня у школярів розпочалися такі довгоочікувані весняні канікули. Весела, гарна пора для школярів! Триватимуть канікули один тиждень. За парти діти сядуть вже 1 квітня.

В рамках тижню відпочинку «Ура! Канікули!» для дітей  в КЗК «Зноб-Новгородський Центр культури і дозвілля» проводиться розважальна програма із переглядом улюблених фільмів та мультфільмів, а також працюють гуртки художньої самодіяльності, а саме вокальні та хореографічні.

Також у цей період  працюють школи громади у режимі канікулярного часу: діють гуртки, спортивні секції, проводяться позакласні заходи.

Шановні батьки! Нагадуємо Вам, що під час канікул, ви несете повну відповідальність за збереження життя та здоров'я дітей. Просимо Вас особливу увагу приділяти правилам дорожнього руху. Будьте самі прикладом для дітей в будь-яких ситуаціях, особливо тих, які пов’язані із збереженням здоров’я та життя Вашої дитини!

Діти! Для того, щоб канікули пройшли гарно і весело, треба пам'ятати основні правила безпечної поведінки. ПАМ’ЯТКУ З БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ДЛЯ УЧНІВ ПІД ЧАС ВЕСНЯНИХ КАНІКУЛ розміщено на головному сайті громади - https://zn-otg.gov.ua/news/1553687828/.

Бажаємо учням гарного відпочинку, яскравих вражень, незабутніх зустрічей, набратись сил на останні два місяці навчання!