ТВІЙ ГОЛОС – ТВІЙ ВИБІР

Дата: 28.03.2019 11:56

Впроваджуючи ініціативу Міністерства юстиції спільно з Центральною виборчою комісією «Я МАЮ ПРАВО ОБИРАТИ», фахівці юстиції Сумщини в рамках всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу!» інформуватимуть громадян про виборчі права та виборчі процедури, а також щодо особливостей участі у виборах.

Тож, перший крок, який повинен зробити громадянин – перевірити себе у списку виборців.

ЯК ПЕРЕВІРИТИ СЕБЕ У СПИСКУ ВИБОРЦІВ?

• онлайн

Для цього зайдіть на веб-сайт Державного реєстру виборців DRV.GOV.UA та в особистому кабінеті перейдіть у розділ «Перевірка включення»

• на виборчій дільниці

З 23 березня 2019 року за допомогою робітників виборчої дільниці

ЩО РОБОТИ, ЯКЩО НЕ ЗНАЙШОВ СЕБЕ У СПИСКУ ВИБОРЦІВ?

1. Якнайшвидше звернутися із письмовою заявою до органу ведення Державного реєстру виборців.

До речі, до органів ведення Реєстру належать:

• у районі – відповідний структурний підрозділ апарату районної, районної у місті державної адміністрації;
  • у місті обласного значення без районного поділу – відповідний виконавчий орган міської ради;
  • у районі в місті обласного значення з районним поділом – відповідний виконавчий орган районної у місті ради або відповідний структурний підрозділ створеного у районі виконавчого органу міської ради.

Повноваження органу ведення Реєстру поширюються на територію відповідного району, міста, району в місті та сіл, селищ, міст, що входять до його складу.

Органи ведення Реєстру забезпечують ведення Реєстру в порядку, встановленому Законом України «Про Державний реєстр виборців» та розпорядником Реєстру.

1. До заяви додати паспорт (тимчасове посвідчення) громадянина України та його копію.

Голос кожного громадянина – важливий, бо саме українці вирішують майбутнє своєї країни. Твій голос – твій вибір.