АДРЕСНА ДОПОМОГА ВЛУЧАЄ В «СЕРЦЕ» ПРАВОВИХ ПИТАНЬ

Дата: 23.04.2019 11:49

Спеціалісти юстиції Сумщини разом з правниками центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в рамках ініційованого Мін’юстом загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» продовжують розв’язувати правові питання різних верст населення.

Цього разу юристи прибули до Конотопу, де консультували внутрішньо переміщених осіб, які у зв’язку з бойовими діями на Донбасі переїхали до цієї громади. Загалом присутніх цікавили різні питання, а саме щодо спадкових прав, пільгового забезпечення, надання субсидій, оформлення договорів оренди на землю та реєстрації майна.

Крім того, громадяни вдавалися в питання виїзду неповнолітньої дитини за кордон з одним із батьків. Так, фахівці юстиції пояснили, якщо дитина проживає з одним із батьків, який не перешкоджає другому у побаченнях і спілкуванні з малечею, не потрібно отримувати дозвіл другого з батьків на виїзд за кордон дитини на строк до 1 місяця, в разі коли мета поїздки: лікування; навчання; участь у дитячих змаганнях, фестивалях, наукових виставках, учнівських олімпіадах та конкурсах, екологічних, технічних, мистецьких туристичних, дослідницьких, спортивних заходах; оздоровлення та відпочинок.

Юстиція – відкрита до людей!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)