ОГОЛОШЕННЯ: МІТИНГ З НАГОДИ «ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ»

Дата: 08.05.2019 09:46

Шановні жителі Зноб-Новгородської ОТГ, жителі Середино-Будського району та гості селища!

09.05.2019 року о 10-00 в смт Зноб-Новгородське біля меморіалу «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» відбудеться мітинг з нагоди відзначення 74 річниці «Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні»,  свято яке прийшло на зміну «Дня перемоги» над фашизмом у Великій вітчизняній війні 1941-1945 років.
Запрошуємо взяти участь у мітингу  всіх небайдужих громадян.

Виконком Зноб-Новгородської селищної ради
Фото без опису

План заходів з нагоди відзначення 74 річниці «Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні» в  смт Зноб-Новгородське:

8 травня 2019року

20.00 – тематичний захід з відзначення  74 – ої  річниці дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Місце проведення  (селищний  будинок культури вул. Планова,11 смт. Зноб-Новгородське).

9 травня 2019 року

9.30 – 9.45 Збір представників організацій, закладів, установ тощо біля приміщення Зноб-Новгородської селищної ради для участі в урочистій ході.

9.45- 9.55 Урочиста хода та покладання квітів до Меморіалу  «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

10.00  Мітинг –реквієм біля Меморіалу  «Ніхто не забутий, ніщо не забуто» ( урочисті привітання від голови громади, ветеранів, волонтерів, керівництва погранзастави, учнів та школярів).

10.30  Закриття Мітингу –реквієму біля Меморіалу  «Ніхто не забутий, ніщо не забуто».

10.30- 21.30 Вільна програма.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)