«НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЩО НЕ ЗАБУТО...»

Дата: 10.05.2019 14:20

74 роки тому закінчилася найбільш кровопролитна війна в історії.

Друга світова війна — свідчення прояву патріотизму, великих чеснот воїнів, які за важких умов ціною незчисленних утрат змогли захистити свій дім і Батьківщину.

9 травня, на честь Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні по всій території Зноб-Новгородської громади було проведено ряд урочистих заходів.

В смт. Зноб-Новгородське біля  Меморіалу Слави проведено мітинг-реквієм «Ніхто не забутий, ніщо не забуто»  за участю голови громади, учасників бойових дій, голови громадської організації «Ветеранська організація Зноб-Новгородської громади»,  керівництва відділу прикордонної служби «Зноб-Новгородська», учнів та школярів.

Пам’ять про подвиг полеглих за мирне життя вшановано хвилиною мовчання та покладанням квітів до Братської могили воїнів і меморіальної стели.

В с. Очкине, після тематичних пісень від народного ансамблю «Деснянка», було проведено змагання з футболу команд нашої громади на Кубок, присвячений Дню Перемоги та вшануванню пам'яті полеглих у боротьбі з нацизмом у Другій світовій війні. Тож перше місце виборола «Десна» с. Очкине, друге «Ліцей» смт. Зноб-Новгородське, третє «Нива» с. Журавка. Кубок переможцям вручив заступник селищного голови Микола Жоров.

В кожному куточку Зноб-Новгородської громади лунали вітальні слова на честь наших героїв,  які назавжди залишаться в нашій пам’яті, як символ героїчного минулого, адже самовідданість та мужність тих, хто віддав своє життя за Батьківщину – приклад  патріотизму для нащадків.

Бажаємо всім захисникам Вітчизни міцного здоров’я на довгі літа, щастя, злагоди та мирного неба над головою.

Низький уклін, вічна пам’ять і слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)