МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА ТРОСТЯНЕЧЧИНІ

Дата: 11.05.2019 14:05

Фахівці юстиції Сумського регіону та Центру з надання безоплатної правової допомоги здійснили черговий виїзд мобільної правової групи. На цей раз правові консультації спеціалісти провели для жителів Боромлі та Гребениківки.

Як з’ясувалося, нагальних питань у мешканців Тростянецького району дуже багато. Стосувалися вони виплат аліментів, земельних відносин, спадкових справ та оренди паїв. Крім того, громадяни виявили зацікавленість до кампанії Міністерства юстиції України «Відповідальне батьківство», розгорнутої в рамках всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!». Так, фахівці юстиції розповіли громадянам про надання батькам податкової знижки – суми, яка повертається державою зі сплаченого батьками податку на доходи й становить приблизно 18%, та про проект «Муніципальна няня» – відшкодування витрат на няню для дитини до 3 років (з 1 січня 2019 року розмір компенсації становить 1626 гривень щомісяця).

Варто зазначити, що присутні з зацікавленістю задавали правникам питання, жодне з яких не залишилось без вичерпної відповіді.

Юстиція – відкрита для людей!