ВИБІР ПРОФЕСІЇ - ВИБІР ДОЛІ.

Дата: 24.05.2019 12:00

Фото без описуОдним з найважливіших виборів, які кожен з нас здійснює у своєму житті, є правильний вибір професії. Профтехосвіта - це невичерпне трудове джерело, це величезний потенціал завтрашнього дня.

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Зноб-Новгородський професійний аграрний ліцей» є гордістю нашої громади, який гарантує якісну загальноосвітню, загальнотехнічну та професійну підготовку, що дасть змогу кожному стати кваліфікованим, конкурентоспроможним робітником, справжнім майстром своєї справи.

Добре обладнані кабінети, лабораторії та виробничі майстерні, кваліфіковані викладачі та майстри виробничого навчання забезпечать якісну підготовку отриманих  професій.

В навчальному закладі Вас чекає життя, наповнене навчанням, спортом, технічною творчістю, художньою самодіяльністю, молодіжним відпочинком, що сприяє повноцінному розвитку кожної особистості.

Ліцей чекає і радий ділитися з Вами новими знаннями!