СПОРТ. ЗДОРОВ'Я. ДОЗВІЛЛЯ.

Дата: 03.06.2019 10:26

Фото без описуВже традиційно на теренах села Очкине у лісовому масиві табору «Десна» зустрічаються учнівські команди загальноосвітніх навчальних закладів Зноб-Новгородської селищної ради та Середино-Будського району, щоб позмагатися у туристичних, спортивних навиках.

Протягом двох днів 1 та 2 червня школярі виборювали першість у спортивному туризмі.

Вітальним словом учасників туристичного свята привітали і підтримали  керівництво Середино-Будського району та провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту              Зноб-Новгородської селищної ради.

Спортивної витримки, дружних відносин, хорошого настрою, гарного відпочинку побажали учасникам організатори заходу.

У цьому році прийняли участь 8 команд. За результатами  І місце Журавський НВК, ІІ – ЦДЮТ, ІІІ – Зноб-Новгородський опорний ЗЗСО.

Спортивний туризм – це здоровий спосіб життя, найбільш доступний для реального втілення для усіх вікових і соціальних груп населення.

Це комплексне явище, яке розвиває людину у духовній сфері, має пізнавальні аспекти, у тому числі виховання екологічної культури, сприяє самоствердженню особистості, завдяки фізичним навантаженням у поєднанні з благотворним впливом навколишнього природного середовища підсилює оздоровчий ефект.