Презентація бізнес-плану «Організація системи заготівлі, переробки та збуту фруктів, ягід, дикорослих рослин та грибів"

Дата: 20.06.2019 09:59

Фото без опису   19 червня 2019 року в приміщенні Зноб-Новгородської селищної ради відбулася презентація бізнес-плану «Організація системи заготівлі, переробки та збуту фруктів, ягід, дикорослих рослин та грибів на базі комунального підприємства «Зноба-Благоустрій»», в якому взяли участь дорадник з надання соціально-спрямованих дорадчих послуг з питань маркетингу органічного землеробства та економіки і голова громадської спілки «Органічна Україна. Північ» Андрій Мараховський, професор кафедри економіки СНАУ Вікторія Ведмідь, бізнесмен Олександр Родін, к.е.н. доцент кафедри логістики та виробничого менеджменту  Олександр Ковбаса.

Презентований бізнес-план є основою для реалізації програми соціально-економічного розвитку Зноб-Новгородської селищної ради в частині створення мініцехів по заготівлі та переробці дикорослих рослин, ягід, грибів та сільськогосподарської продукції. Під час презентації обговорені строки окупності цього проекту, шляхи реалізації готової продукції та перспективи розвитку цього напрямку.

В бюджеті ОТГ передбачені кошти в сумі 600 000 грн. за рахунок субвенції з державного бюджету на розвиток інфраструктури об’єднаних територіальних громад. Реалізація бізнес-плану запланована на 2019 рік, що дасть можливість створювати нові робочі місця.