ВИЇЗНИЙ КОНЦЕРТ ДО ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ

Дата: 24.06.2019 11:18

Фото без опису   В нинішньому році українці відзначають 23 річницю прийняття Конституції незалежної України. День Конституції – 28 червня, згідно з текстом основного закону України, є державним святом. Поки уся країна готується до червневих вихідних, які почнуться в п’ятницю 28 червня, КЗК «Зноб-Новгородський ЦКіД» розпочав святкові заходи з нагоди святкування Дня Конституції, виїзним концертом до сільського клубу-філії села Хильчичі.

Відкривав святковий концерт народний ансамбль «Деснянка», учасниці колективу, справжні майстрині своєї справи, виконали a’cappella українські народні пісні, за ними на сцену вийшов ансамбль Хильчицького клубу, потім глядачів вітав зі святом народний ансамбль «Вербиченька».

Оскільки цьогорічне святкування Дня конституції іде поруч з Днем молоді, тому далі юні артисти художньої самодіяльності ЦКіД вітали чудовим виконанням сучасних українських пісень привітного глядача. Гарним подарунком була гумористична мініатюра «На прийомі у лікаря» від художньої самодіяльності сільського клубу с. Хильчичі та запальні танці у виконанні учнів Хильчицького НВК.

Святковий настрій, масу позитивних емоцій і бурхливі оплески отримали також ансамбль художньої самодіяльності СБК с. Очкине, дует в складі Олени Будило і Віктора Синельніка, тріо - Денис Угнєчов, Людмила Несмашна, Олена Самусь.

Заключна пісня у виконанні народного ансамблю «Деснянка», «Ми бажаєм вам добра», прозвучала побажанням усього найкращого! Вдячні жителі села довго не хотіли відпускати артистів і запрошували приїхати з наступним концертом на день села.