ПРЕЗЕНТАЦІЯ НОВОЇ КНИГИ НАДІЇ ФУРЗЕНКО

Дата: 24.06.2019 14:31

Фото без опису 21 червня  в бібліотеці-філії смт. Зноб-Новгородське пройшла презентація третьої книги  Надії Фурзенко «Між тишею і словом».

Фото без опису

Автор збірки - наша землячка, член Національної спілки журналістів України, активний учасник літературних клубів «Грань» м. Суми, «Часопис» м. Середино-Буда, лауреат літературної премії ім. М. Матусовського.

Презентована книга оспівує красу природи, людські почуття, у ліричних рядках глибокі роздуми і світла закоханість у безмежний світ. Поетеса декламувала свої вірші піднесено і натхненно. А вірші Надії Іванівни у виконанні Наталії Павлюченко та Людмили Заєць прозвучали по-новому та самобутньо.

Запрошені гості з задоволенням прослухали вірші своєї талановитої землячки та побажали їй творчої наснаги і успіхів на тернистій ниві сучасної поезії. У відповідь Надія Іванівна подякувала вдячним читачам і подарувала бібліотеці книгу з власним підписом.