Оголошення: розробка Стратегії регіонального розвитку Сумської області

Дата: 26.06.2019 08:15

З метою розробки Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2027 року та для визначення основних пріоритетів розвитку підприємництва області просимо проанкетуватись суб’єктів малого і середнього бізнесу.

Анкети приймаютьсядо 05.07.2019 року до відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій Зноб-Новгородської селищної ради, за адресою: 41022, смт Зноб-Новгородське, вул. Шкільна, 3, Середино-Будського району, Сумської області.

Відповідальні: Хоминіч Олексій Сергійович, тел. +380968100822;

Кошарна Тетяна Миколаївна, тел. +380967694055.

АНКЕТА

опитування суб’єктів малого га середнього підприємництва (до Стратегії регіонального розвитку Сумської області на період до 2027 року)

1.    Назвіть, будь-ласка, СИЛЬНІ сторони сектора МСП Сумської області.
(наявні регіональні внутрішні позитивні фактори підприємців, що можуть бути використані для формування конкурентних переваг МСП)
2.    Назвіть, будь-ласка, СЛАВКИ сторони сектора МСП Сумської області.
(наявні регіональні внутрішні негативні фактори підприємців, що заважають розвитку МСП)
3.    Назвіть, будь-ласка, основні МОЖЛИВОСТІ для розвитку малих і середніх підприємств/підприємців Сумської області, (позитивні регіональні фактори впливу на підприємців (наявні або найбільш ймовірні), які можна використати для розвитку МСП)
4.    Назвіть, будь-ласка, основні ЗАГРОЗИ для розвитку малих і середніх підприємств/підприємців Сумської області, (негативні регіональні фактори впливу на підприємців (наявні або найбільш ймовірні), які перешкоджають розвитку МСП)
5.    Якими, на Вашу думку, можуть бути стратегічні ЦІЛІ (пріоритети, напрямки) регіональної політики підтримки МСП в Сумській області.
(повинні бути спрямовані на вирішення проблем/перешкод і реалізацію можливостей/переваг, зазначених у запитаннях 1, 2, 3, 4)
6.    Які, на Вашу думку, конкретні ЗАХОДИ та види підтримки МСП можна реально реалізувати на рівні Сумської області, (заходи та види підтримки повинні бути логічним продовженням виконання цілей і пріоритетів регіональної політики, викладених у запитанні 5)
7.    Які види бізнесу необхідно розвивати у Сумській області. Яким чином можна підтримати МСІІ у зазначених секторах, (підтримка повинна відповідати цілям і заходам регіональної політики, викладеним у запитаннях 5 і 6)
8.    Які конкретні ПРОЕКТИ/ОБ’ЄКТИ підтримки бізнесу треба розвивати (створювати) в Сумській області, (проекти/об’єкти підтримки повинні відповідати цілям, заходам і видам підтримки, зазначеним у запитаннях 5, 6, 7)
*При відповіді на кожне із запитань зазначте не більше 5 позицій, розмістивши їх у порядку від найбільш важливих, Пропонуйте варіанти відповідей, які реально можна вирішити/реалізувати лише на РЕГІОНАЛЬНОМУ, а не загальнодержавному рівні. Зазначайте лише такі заходи/проекти/об’єкти підтримки МСП, у виконанні яких зацікавлені та будуть брати безпосередню участь представники бізнесу області.