ПРОЩАВАЙ, ШКОЛО!

Дата: 02.07.2019 14:26

Фото без опису    29 червня, зі сльозами на очах та посмішками на обличчях, випускники ЗЗСО прощалися з рідною школою, усвідомлюючи, що щасливі та незабутні 11 років їхнього життя залишились позаду. Випускний вечір був неймовірним. Прийшли батьки, вчителі, родичі, знайомі і просто жителі селища, щоб розділити свято із випускниками 2019 року.

Директор школи Валерій Грива привітав випускників з успішним закінченням школи, здачею ЗНО та вручив свідоцтва про повну загальну середню освіту. За успіхи в навчанні золотою медаллю був нагороджений Михайло Полуда. До вітань директора приєдналися батьки, рідні, друзі. Зворушливі і щирі виступи прозвучали від першої вчительки Тетяни Жир, класного керівника Ольги Кузьменко, начальнику відділу освіти Михайла Андрущенка та секретаря Зноб-Новгородської селищної ради, Максима Срібного.

Шкільне свято випускного вечора було наповнено атмосферою тепла людських стосунків та  позитивних емоцій.

Ми бажаємо випускникам успіхів у житті, творчої наснаги та підтримки близьких. Двері рідної школи завжди відкриті для вас!