ФІТНЕС-КЛУБ НА ВУЛИЦІ У СЕЛИЩІ ЗНОБ-НОВГОРОДСЬКЕ

Дата: 09.07.2019 14:28

Фото без опису  Підростаючи, дитині на зміну дитячого майданчика приходить спортивний майданчик. Останнім часом вуличні тренажери стають все популярнішими. Вони дають можливість зміцнити дитячий організм, прищепити любов до активного способу життя. Саме тому, керівництво нашої громади так зацікавлено в облаштуванні місць для заняття спортом на свіжому повітрі.

На початку липня у Зноб-Новгородській ОТГ встановили перші вуличні тренажери в селищі Зноб-Новгородське. Ще років 10 тому при згадці словосполучення «вуличні тренажери» можна було уявити хіба що турніки. Сьогодні це обладнання подібне з тим, що й у фітнес-клубах. Тепер мешканці селища мають можливість отримувати задоволення від заняття спортом, адже – це прекрасний засіб провести час з користю, зміцнити своє здоров’я і урізноманітнити дозвілля. Але  хочемо нагадати батькам, що дітям віком до 14 років без нагляду дорослих знаходитися на тренажерах – небезпечно.