«Моя Україно – єдина та вільна!»

Дата: 27.08.2019 11:51

Фото без опису  «Моя Україно – єдина та вільна!» під такою назвою пройшов святковий концерт у Зноб-Новгородському Центрі культури і дозвілля. Зі сцени звучали привітання від вихованців дитячого садочка «Казка», ансамблів «Веселка», «Перлина», народного ансамблю «Вербиченька», солісток Лізи Барканової, Дарини Горобачової, Варі Шестопал, Дарини Михайленко, Софії Шапоренко, керівника гуртка за видами мистецтв Ірини Буберенко, але родзинкою святкового концерту став виступ новоствореного ансамблю «Знобовчанка». Поважні жіночки з любительського об’єднання «Нестареющие сердца» під керівництвом Сергія Степановича Нечволода подарували глядачам пісню про рідне селище на вірш Надії Фурзенко.

Разом з тим, святкові  урочистості відбулися у всіх філіях Центру культури. Кожен заклад відзначив 28 річницю незалежності на свій смак. Було проведено ряд заходів: вивішування державних прапорів, покладання квітів до пам’ятників, концерти, святкові дискотеки, турніри з більярду. Народний ансамбль «Деснянка» в  День народження України прийняв участь у районному еко-фесті. Свято Незалежності країни відсвяткували гідно!