«НА ПАМ'ЯТЬ НЕ ПОКЛАДЕНО ТАБУ»

Дата: 05.09.2019 12:35

Фото без опису  5 вересня 2019 року в Зноб-Новгородській ОТГ  було здійснено ряд заходів направлених на вшанування пам’яті воїнів загиблих в роки Другої світової війни. В цей день в далекому 1943 році Середино-Будський район  було визволено  від німецько – фашистських загарбників. До цього свята були  приурочені  урочисті  лінійки  у  закладах освіти Зноб-Новгородської селищної ради.  Після загальношкільних лінійок учні старших класів вирушили до Пам’ятних меморіалів загиблим воїнам для покладання квітів. Учні початкової школи у цей час створювали малюнки, на яких передали подвиг українського народу під час Другої Світової війни. В бібліотеках-філіях організовані книжкові викладки з даної тематики.

Біля меморіалу загиблим воїнам смт. Зноб-Новгородське відбувся урочистий мітинг за участю працівників Зноб-Новгородської селищної ради, відділу освіти, Зноб-Новгородської ЗЗСО та жителів селища. Вчитель історії Олег Бадулін і голова ветеранської організації Сергій Степанович Нечволод нагадали присутнім про важкі сторінки історії визволення рідного краю. Вшанували великих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів.

Добра пам’ять про героїв  завжди  житиме  в наших серцях!

Ми бажаємо кожній родині – здоров’я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше — Миру та віри у те, що завтрашній день буде світлішим і щасливим.

З Днем Визволення, шановні земляки!