21 ВЕРЕСНЯ ВСЕСВІТНІТНІЙ ДЕНЬ МИРУ!

Дата: 20.09.2019 09:04

21 вересня 2019 року  відзначатиметься            Всесвітній день Миру.                              Фото без опису

Учні  закладів освіти Зноб-Новгородської селищної ради долучилися до цього і  провели флешмоб   «Хочу жити без війни!», мета якого сприяти миру і взаєморозумінню в українському суспільстві.

Також у закладах освіти класними керівниками та педагогами -організаторами проведені виховні години, уроки миру, конкурси малюнків «Ми – за мир», круглі столи, випускали стіннівки, переглядали  відеоролики «У мирі - і злагода, і любов».

Відзначення Всесвітнього дня Миру – це  можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до кожної людини.

Тож давайте жити в мирі й злагоді!