Свято, що відзначається всією Україною!

Дата: 16.10.2019 11:02

Фото без опису    В історії нашої Батьківщини є багато подій, які засвідчують мужність, героїзм, відданість та любов українського народу до рідної землі.  14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, а віднедавна й День захисника України.

З цієї нагоди в нашій громаді розпочалися урочистості. До нас завітав - народний хор ветеранів праці Шосткінського заводу «Імпульс»  зі святковим концертом, приурочений цим знаменним датам.

Привітав захисників зі святом заступник голови Зноб-Новгородської ОТГ Несмашний Олег Вікторович. Він вкотре подякував нашим мужнім захисникам за героїзм, які вони проявляють захищаючи незалежність та цілісність нашої держави.

Щирі оплески та святкова атмосфера – все це додало гарних вражень і зробило концерт пам’ятною подією.