Сумська область, Шосткинський район

Перевірка якості надання соціальних послуг старостівського округу с. Зноб-Трубчевська

Дата: 24.10.2019 10:00

Директором територіального центру постійно проводиться контроль за якістю надання соціальних послуг догляду вдома пенсіонерам, інвалідам та хворим, які не здатні до самообслуговування, потребують сторонньої допомоги та перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома.

23 жовтня 2019 року директор комунального закладу «Зноб-Новгородський центр надання соціальних послуг», Тетяна Михайлівна Кухта, провела перевірку якості надання соціальних послуг робітника Зої Іванівни Шарапової,  яка надає послуги на території  старостівського округу с. Зноб-Трубчевська з 2001 року.

Робота соціального робітника неймовірно важка, адже вони щодня стикаються з горем і стражданням людей. Тому, Зоя Іванівна налаштовує підопічних на позитивний лад, співчуває і допомагає хворим. Тетяна Михайлівна завжди наголошує, що робота її співробітників – це медичний контроль і психологічна підтримка, духовна опіка та збереження їх душевного спокою.

Не кожен соціальний робітник може поєднати в собі ці якості. А тому в нас немає випадкових людей – усі, хто працює зі старенькими людьми розуміють, якої самовіддачі вимагає робота, скільки душевних сил і самопожертв потрібно.

«Ми не можемо додати днів до життя, але можемо додати життя до днів», -  сказала Зоя Іванівна.