ХТО ТАКІ ГРОМАДСЬКІ РАДНИКИ?

Дата: 30.10.2019 09:29

Фото без опису      Громадські радники – це перша точка доступу до правосуддя для жителів сіл та невеликих міст.

Громадські радники – це звичайні люди, які не мають юридичної освіти, проте пройшли спеціальне навчання з базових правових питань та отримали відповідні свідоцтва. Передусім, громадські радники – активні та небайдужі волонтери, озброєні правовими знаннями та навичками, які вони готові задіяти в своїх громадах. У нашому розумінні – це люди, які користуються повагою, довірою та авторитетом з боку жителів громади (або молоді люди, що прагнуть їх здобути і роблять для цього відповідні дії).
Сьогодні в Україні діють 137 громадських радників, які об’єдналися в організацію «Асоціація громадських радників України».
Розбудову спільноти громадських радників підтримують спільно Міжнародний фонд «Відродження», Координаційний центр з надання правової допомоги, Українська фундація правової допомоги, Мережа правового розвитку та Міністерство юстиції України.
Побачити, чи діють громадські радники у Вашій громаді можна тут:
http://bit.do/feZUK .